جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 41087
  تاریخ انتشار : 4 دی 1392 12:23
  تعداد بازدید : 439

  باز هم انتقاد یک مقام قضایی از تعدی به بیت المال

  رییس شورای حفظ حقوق بیت المال استان کرمان گفت: بیت المال و اموال عمومی امروز مظلوم واقع شده اند که با وجود ساز وکارهای قانونی باز هم حمایت و حفظ آن به سختی صورت می گیرد.

  Multimedia_pics_1389_8_Legal_6.jpg

  حجت‌الاسلام و المسلمین علی توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کویر، اظهار کرد: حفظ و حراست از بیت‌المال نیازمند عزم و اراده جمعی است و مسئولان باید در سایه هماهنگی به این مهم رسیدگی کنند.

   

  وی بیان کرد: امروز در بسیاری از افراد عزم و اراده جدی در جهت صیانت از بیت‌المال وجود ندارد. اگر هر فرد به همان اندازه که نسبت به اموال شخصی خود اهمیت می‌دهد به امور بیت‌المال اهتمام داشت شاهد این وضع نبودیم.

   

  رییس کل دادگستری استان کرمان، عدم کارایی و ضعف دوایر حقوقی ادارات را عامل تعدی به بیت‌المال ذکر و اظهار کرد: اگر همه ادارات، دوایر حقوقی قوی و پای کاری داشتند امروز شاهد این وضعیت نسبت به بیت‌المال نبودیم.

   

  این مقام قضایی خاطرنشان کرد: در جایی که قانون مجوز برخورد با متعدیان را به دستگاه‌ها داده است، دیگر نباید معطل مجوز قضایی بود و مدیران خود باید رأسا اقدام کنند.

   

  توکلی حضور جدی مدیران در برخورد با متجاوزان به بیت‌المال را خواستار شد و ابراز کرد: تغییرات سیاسی کشور تاثیری بر کار شورای حفظ حقوق بیت المال ندارد و همه باید با جدیت موضوع برخورد با تجاوز و تعدی به اموال عمومی و بیت‌المال را در دستور کار داشته باشند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
5